Kim jesteśmy

Działając na rynku fotowoltaicznym od 6 lat, montując tysiące instalacji PV zrozumieliśmy dokładnie potrzeby firm instalatorskich oraz uzyskaliśmy wiele cennych kontaktów handlowych. Zdobytą wiedzę i kontakty wykorzystujemy do zapewniania dostaw firmom instalatorskim w UE. Wyróżnia nas indywidualne, partnerskie podejście poparte wiedzą instalatorską. Doradzamy przy konstruowaniu ofert, wyszukujemy i dostarczamy najbardziej pasujący produkt, nawet ten z pozoru niedostępny, a mimo to utrzymujemy atrakcyjne i konkurencje ceny! Masz jakieś zapotrzebowanie, szukasz falownika, baterii, paneli czy konstrukcji montażowych? Napisz do nas  TU i sprawdź naszą ofertę, którą otrzymasz w ciągu max 12h!

Oferta

Oferujemy polskie (z 10 letnią gwarancją) konstrukcje do każdego rodzaju dachu skośnego, płaskiego a także konstrukcje gruntowe. Nasze rozwiązania są 30-50% tańsze od konkurencyjnych rozwiązań znanych firm. Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę, którą otrzymasz w ciągu max 12h!

Oferujemy baterie marki Pylontech i Byd. Baterie BYD które są w naszej stałej ofercie są wysokiej klasy produktami dopuszczonymi do użytkowania z falownikami przez wielu producentów w tym przez Solaredge. Z chęcią pomożemy w doborze prawidłowej baterii do Państwa falownika. Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę, którą otrzymasz w ciągu max 12h!

Oferujemy falowniki FoxEss, Huwaei,  Goodwe, Solar Edge i SMA. Jesteśmy Państwu w stanie zaoferować większość z dostępnych na rynku falowników z czego do najpopularniejszych obecnie należą FoxEss, Goodwe, Sofar, Solplanet, Huwaei, Solar Edge i SMA. Zapytaj o falownik który Ciebie interesuje i jakie ilości potrzebujesz – z chęcią przygotujemy ofertę dla Ciebie. Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę, którą otrzymasz w ciągu max 12h!

W związku z obecną sytuacją rynkową i stale zmieniającymi się cenami aktualnie nie posiadamy stoku paneli , ale możemy zaoferować dowolną markę w naprawdę korzystnych cenach, Skorzystaj z formularza kontaktowego aby wysłać nam wiadomość jakich paneli konkretnie szukasz lub jakiej wielkości fizycznej lub mocy potrzebujesz a my przygotujemy najkorzystniejszą ofertę. Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę, którą otrzymasz w ciągu max 12h!


Jesteśmy jak Złota Rybka , spełniamy wszystkie życzenia! Jeżeli masz jakiekolwiek zapytanie, pracujesz na ulubionym typie paneli czy falownika lub Twój lokalny dostawca mówi że towar jest niedostępny albo chcesz sprawdzić jego cenę napisz do nas a w ciągu 12h dostaniesz odpowiedź rozwiązującą Twój problem, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zapytanie ofertowe
Napisz czego potrzebujesz w ciągu 12h dostaniesz ofertę