Fotowoltaika RBS energia

Zespół RBS ENERGIA to doświadczeni, lecz wciąż młodzi inżynierowie, managerowie i specjaliści. Od kilkunastu lat działaliśmy osobno w sektorach: energii odnawialnej, efektywności energetycznej, nowych technologii, ciepłownictwa, handlu energią,  obsługą samorządów oraz sprzedażą bezpośrednią.

Od 7 lat tworzymy razem unikatową firmę inżynieryjno – doradczą na rynku efektywności energetycznej

Dyrektorem Zarządzający i właścicielem RBS Energia jest Radosław Sałaciński

Ekspert w obszarze energii odnawialnej z 18 letnim doświadczeniem. Prowadzący inwestycje farm wiatrowych z wielomilionowym budżetem (od etapu green field do pozwolenia na budowę). Skuteczny manager zarządzający dużymi zespołami ludzkimi, prowadzący z sukcesem liczne inwestycje w instalacje fotowoltaiczne i farmy wiatrowe. Autorytet wśród instytucji samorządowych, doradzający w zakresie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej przy wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii oraz prowadzący szkolenia z zakresu wiedzy o fotowoltaice. Certyfikowany instalator OZE i Solaredge. Prywatnie komentator meczy koszykówki.

Dyrektorem  technicznym i szefem montażu jest Piotr Mazurkiewicz. Jeden z najbardziej doświadczonych instalatorów w Polsce z ponad 3000 kWp mocy zainstalowanej. Posiadający uprawnienia i umiejętności do prac elektrycznych i wysokościowych. Instruktor pływania, wychowawca młodzieży. Certyfikowany instalator OZE, Solaredge i Goodwe. Prywatnie fan pływania.

Dyrektorem Handlowym jest Roman Zbieniewski. Posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży na rynku B2B i B2C. Menadżer zarządzający najlepszymi zespołami sprzedażowymi. Absolwent UW i AWF, szkoleniowiec, trener, coach. . Ceni bezpośredni kontakt z klientem i wyznaje zasadę indywidualnego podejścia do potrzeb klienta. Uczestnik wielu sympozjów i konferencji poświęconych OZE. Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania instruktor rekreacji ruchowej

Naszą misją i hasłem przewodnim są „INSTALACJE NA MIARĘ”!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem: