Supreme_panele_fotowoltaiczne_RBS_energia

Panele BISOL Supreme

Słoweńska firma BISOL jako pierwsza na świecie stworzyła unikalny w skali rynku fotowoltaicznego produkt. Zaprojektowano pionierski moduł z 25 letnią gwarancją na produkt oraz z niespotykaną nigdzie indziej 100% gwarancją mocy wyjściowej przez 25 lat – BISOL Supreme. Dzięki tej nowatorskiej technologii znikną problemy zużywania się paneli fotowoltaicznych wraz z upływem czasu co jest jednym z ważniejszych czynników mających wpływ na czas zwrotu inwestycji.

W porównaniu z najlepszymi w swojej klasie modułami (które mają 0.3-0.4% degradowalności rocznej), panele BISOL Supreme wykazują co najmniej 11% wyższe uzyski. Natomiast gdy weźmiemy pod uwagę najbardziej popularne na rynku polskim moduły, o degradowalności 0.55-0.7%, sumaryczne uzyski mogą być mniejsze nawet o 20%.

Panele BISOL Supreme są także zabezpieczone przed degradacją prądem indukowanym, posiadają znacznie ulepszone współczynniki temperaturowe, a niższe Nominalne Temperatury Pracy Ogniwa dodatkowo wzmacniają zalety produktu, powodując jeszcze większą wydajność w okresach upalnych. Moduły są wyposażone w indywidualny kod QR, który pozwala na pełną identyfikację modułu, obejmującą jego parametry, krzywe produkcyjne, dane o personelu zaangażowanym w produkcję oraz personalny certyfikat kontroli jakości. BISOL słoweńska firma założona w 2004 r. Od samego początku produkująca panele premium o unikalnych rozwiązaniach. Obecna w po nad 90 krajach na świecie. Laureat licznych nagród i wyróżnień.

           Numer telefonu (wymagane)

           Imię (opcjonalnie)

           Adres Email (opcjonalnie)

   

  Twoje dane zostaną użyte tylko raz w celu przedstawienia oferty, nie będą przechowywane ani udostępnione innym podmiotom.

  RBS ENERGIA to jedyny w Polsce autoryzowany przedstawiciel firmy Bisol!

  Już dziś zamów wycenę instalacji fotowoltaicznej z panelami Supreme w najlepszej firmie w Warszawie. Zwycięzca rankingu Gazety Wyborczej 2020. Drugie miejsce w rankingu Wirtualnej Polski 2021.

  Zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej pod numerem telefonu 575-503-773 lub wypełnij formularz kontaktowy a skontaktujemy się z Tobą!